Bisikletçi Kardeşler

Bisikletçi Kardeşler oyunu 9767 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 19 puan. Oyun Kategorileri Yarış Oyunları

Bisikletçi Kardeşler Bisikletçi Kardeşler ; bisikletçi kardeşler engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir sürüşe çıkıyorlar. Amaçları engellere takılmadan bir an önce bitiş noktasına ulaşmak. Oyun yüklendikten sonra menüden oyuncu sayısını belirleyin. Tek başınıza oynamak için "One Player", bir arkadaşınızla birlikte oynamak için "Two Players" yazısına tıklayın. Sonraki ekranda oynamak istediğiniz zorluk seviyesini seçin. İlk kez oynuyorsanız "One" yazısına tıklayarak birinci bölümden başlayabilirsiniz. Sevimli kahramanlarımızı "Yön Tuşları" ve "W,A,S,D" tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinden saati, sağ üst köşesinden kalan hakkınızı, orta bölümden ise haritadaki konumunuzu takip edebilirsiniz. Yolda karşınıza çıkan engellere takılmadan bitiş noktasına ulaşın ve tüm bölümleri teker teker tamamlayınız.

Oyun Oyna

Bisikletçi Kardeşler Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Salı 07 Nisan 2015
+0

ben 10

Misafir Oyuncu
Çarşamba 12 Haziran 2013
-1

bence bu oyun iğrenç niye çünkü bu tek kişilik olduğunda sırayla bölümler var ama ikili olunca bölüm seçiyon.Bile bu oyunda yolun ortasında taşlar var yani alakası yok o yüzden bu oyunu beğenmedim gelenellikle ben bu oyunu çok oynarım ve bu hiç bişeye benzemiyor sizde oynayım benim dediğimi aynen diyeceksiniz arkadaşlar ve yorumumu okumanızı istiyorum :)

Misafir Oyuncu
Pazar 17 Haziran 2012
+1

salamlar

Misafir Oyuncu
Perşembe 14 Haziran 2012
+0

çok iğrenç.kusucammmmmm!